7/24 Acil Kurutma Hizmeti
0532 562 15 43
HİZMETLERİMİZ
ELEKTRİKLİ ISITICILAR 
ELEKTRİKLİ ISITICILAR

Konvektör TCH 20 E Isıtıcı Özelikleri

Kışın gelmesi ile birlikte evlerde ve iş yerlerinde ısıtıcı ihtiyaçları başladı. Doğalgazın olmadığı veya bazı nedenlere bağlı olarak yeterli ısınmanın sağlanmadığı tüm mekânlarda ısıtıcılar devreye giriyor. Bu alanda üretilmiş yüzlerce model vardır. Ancak konvektör TCH 20 ısıtıcı portatif olması ve mekânda istenilen güvenli ısıtmayı sağlaması açısından önerilen bir modeldir. Termostat kontrolü olarak çalışan cihaz düşme veya dışardan gelen sert tepkilere karşı otomatik kapanma sistemine sahiptir. Bu özelliği ile kullanımda yangın veya elektrik kaçağı sorunu yaratmaz. İki şalterli ve üç aşamalı ısıtma olanağı sunmaktadır.

Özel Tasarım Cam Konvektör TCH 2000 E Konforlu ve Uygun Fiyatlı

Diğer ısıtıcı modellerine göre daha geniş odalarda daha derinlemesine ısıtma olanağı sağlayan bir modeldir. Cam Konvektör TCH 2000 E özellikle salon veya şık mekânlarda konforlu tasarımı sayesinde şık bir görünüm sergiler. Hızlı ısınma, kolay ve kokusuz bir ısınma ile birlikte baş ağrısı yapmayan bir teknolojiye sahiptir. Enerji tasarruflu olarak üretilen cihazın çalışması için yalnızca prize takmak yeterli olacaktır.

İş Yerleri İçin Elektrikli Isıtıcı TDS 19 E

Özellikle farklı türde bir ısınma olanağının olmadığı soğuk ve nemli iş yerleri, tamirhane, dükkân gibi mekânlar için tasarlanmış bir modeldir. TDS 19 E elektrikli ısıtıcı modeli, iki kademeli sıcaklık ayarı, kademeli fan sistemi, aşırı ısınma koruması, termal korumalı fan motoru gibi teknik özelikler içermektedir. Kırmızı renk seçeneği ile şık bir görünüm sağlar.

Seramik Isıtıcı TDS 10 M Çalışma Özellikleri

Seramik PTC ısıtma düzeneği ile ortam sıcaklığına bağlı olarak güç harcar. İki ısıtma sistemine sahip olan çok kademeli sıcaklık ayarı mevcuttur. Isıtılamayan tüm kapalı mekânlarda kullanılabilir. Oto tamirhaneleri, sera, gastronomi, depo ve şantiyelerde önerilen bir ısıtıcı modelidir.

Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcı TEH 20 T Avantajları

Bu alanlar genel olarak maksimum büyüklükte ve soğuklukta olan mekânlardır. Bu yüzden kullanılan ısıtıcının bu ihtiyacı karşılamaya uygun güçte olması gerekir. TEH 20 T modeli tüm sanayi alanlarında yüksek performanslı ısınma sağlar.

 

TKL Rental bir TROTEC kuruluşudur.

 
HIZLI BAŞLANGIÇ
- Hakkımızda
- Müsteri Yorumları
- Referanslar
 

 
E-BÜLTEN
Haberler ve Duyurular ile ilgili bilgi almak için...
© 2016 Copyright TKL Rental DIVISION | Tüm Hakları Saklıdır  NemKurutma.com.tr