7/24 Acil Kurutma Hizmeti
0532 562 15 43
HİZMETLERİMİZ
EVLERDE RUTUBET ISLAHI 
EVLERDE RUTUBET ISLAHI

Bir çok insanın korkulu rüyası olan rutubet, başta insan sağlığı olmak üzere eşyaların küflenmesine ve çürümesine yol açmaktadır. Rutubet evde bakterilerin üremesine neden olup, romatizma ve astım başta olmak üzere daha birçok hastalığa neden olmaktadır.Rutubeti havada bulunan su buharı olarak da ifade edebiliriz.Bu durum evdeki yaşam kalitesini düşürmekte olup, kokulara neden ve rahatsız eder. Rutubete için bir önlem alınmazsa eşyalarda, duvarlarda, giysilerde deformasyonlar meydana gelir ve ilerleyen zamanlarda yosun yada küf oluşumuna dömüşür.

Evlerde rutubet nasıl oluşur?

Öncelikle bulunduğumuz şehir çok nemli bir bölge ise zaten havadaki nem oranının yüksek olması nedeniyle evdeki nem oranıda yüksek olmaktadır.Ayrıca rutubet, hayvan, insan yada evdeki bitkilerin terlemesiyle birlikte oluşacağı gibi, su ile yapılan günlük işler sonucunda veya bir başka neden olan ısı farklılıklarından dolayı meydana gelmektedir.

Rutubeti nasıl giderebiliriz?

Rutubet doğal yollar ile oluştuğundan önlemenin tek yolu bulunduğumuz alanı iklimlendirmektir. Kapalı alanlarda rutubeti önleyen Trotec' in ürettiği ev tipi nem alma cihazları ortamdaki nem oranını en ideal seviyeye düşürerek insan sağlığı için en uygun nem oranına ayarlamaktadırlar.
Trotec evlerde rutubet giderici cihaz ve nem kurutma hizmetide vermektedir. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiliyi danışmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

TKL Rental bir TROTEC kuruluşudur.

 
HIZLI BAŞLANGIÇ
- Hakkımızda
- Müsteri Yorumları
- Referanslar
 

 
E-BÜLTEN
Haberler ve Duyurular ile ilgili bilgi almak için...
© 2016 Copyright TKL Rental DIVISION | Tüm Hakları Saklıdır  NemKurutma.com.tr