7/24 Acil Kurutma Hizmeti
0532 562 15 43
HİZMETLERİMİZ
DUVAR KURUTMA - SIVA KURUTMA 
DUVAR KURUTMA  - SIVA KURUTMA

Duvar Kurutma - Sıva Kurutma Nasıl Yapılır?

Duvar, sıva, şap ve beton kurutma işlemleri başta olmak üzere inşaat sektöründe işlerin daha çabuk ilerlemesi için nem alma cihazları kullanılır. İşletmeler böylece haftalarca sürecek bir işlemi yalnızca birkaç gün içinde tamamlayarak işletmelerini hayata geçirebiliyorlar. Cihazların kullanılacağa alanlara göre farklı depolama kapasitesine sahip model seçenekleri mevcuttur. Bu cihazlar inşaatlarda her aşamada diğer bir kata veya odaya taşınarak o alanlardaki kurutma veya nem alma işlemine devam eder.

İnşaat Tipi Nem Alma Cihazı TTK 200 Özellikleri

Enerji tasarruflu olarak tasarlanmış TTK 200 inşaat alanları için uygun olup maksimum nem depolama özelliğine sahiptir. Günde 24 saat çalışarak 35 litre nem depolar. Su haznesi kolayca değiştirilir ve tahliye hortumları ile boşaltma işlemleri tamamlanır. Kırılmaz çelik sac tasarımı ile zorlu inşaat alanlarında dayanıklı ve uzun ömürlü bir çalışma performansı gerçekleştirir. Sessiz çalışır, ergonomik yapıya sahiptir ve taşıma kolları ile kolayca bir mekândan diğerine taşınabilir. Büyük tekerlekleri sayesinde merdivenlerden diğer katlara taşınmasını da kolaylaştırır.

Nem Alma Cihazı TTK 400 Özellik ve Avantajları

TTK serisi cihazlar inşaat tipi olduğu için Duvar Kurutma alanında profesyonel nem ama işlemi yapar. TTK 400 nem alma cihazı günde 75 litre nem alma kapasitesine sahiptir. Kolayca yıkanıp değiştirilebilir hava fitresine sahiptir. 470 m³ hacmindeki odalara uygun odalarda havayı temizlerken toz, küf, koku ve neme bağlı olumsuzlukların oluşmasına engel olur.

Nem Alma Cihazı TTK 1500 Pratik Kullanım Özellikleri ve Fonksiyonları

Paslanmaz çelik iç ve dış tasarımı ile zorlu ortamlarda uzun yıllar aynı profesyonellikte çalışır. 24 saat aralıksız çalışır ve büyük nem depolama haznesine 300litreye kadar nem depolar. Hızlı nem kurutma işlemi için tercih edilen ve önerilen bir modeldir. TTK 1500 nem alıcı 15 °C'nin altındaki sıcaklıklarda dahi maksimum kurutma sağlar. Yüksek iletim basıncı, güçlü kompresör özelliği, sessiz çalışma olanağı ve enerji tasarruflu üretilmesi de cihazın yüksek teknolojisi ortaya koymaktadır. Uluslararası standartlarda üretilen kalite kontrollü TTK serisi nem alma ve hava temizleme cihazlarında diğer model seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

TKL Rental bir TROTEC kuruluşudur.

 
HIZLI BAŞLANGIÇ
- Hakkımızda
- Müsteri Yorumları
- Referanslar
 

 
E-BÜLTEN
Haberler ve Duyurular ile ilgili bilgi almak için...
© 2016 Copyright TKL Rental DIVISION | Tüm Hakları Saklıdır  NemKurutma.com.tr