7/24 Acil Kurutma Hizmeti
0532 562 15 43
HİZMETLERİMİZ
KLİMA MODELLERİ 
KLİMA MODELLERİ

Klima Modelleri

Lokal Klima PAC 2000 E Kullanım Özellikleri

İş yerlerinde, ofis, otel, AVM, ev ve sıcaklığın dayanılmaz hale geldiği tüm ortamlarda yüksek performanslı soğutma sağlayan Lokal Klima PAC 2000 E son yıların en teknolojik tasarımları arasında yer alıyor. Bu cihaz soğutma ile birlikte nem alıcı ve hava temizleyici olarak da kullanılabilir. 65 m³ büyüklükteki odalarda istenilen temiz ve serin hava ihtiyacını karşılar. Nem alma kapasitesi, maks.: 0,75 litre / saat nem kuruturken aynı zamanda Soğutma kapasitesi, maks.: 2,1 kW / 7.000 Btu olarak çalışır. Cihaz bir odadan diğer bir odaya kolayca taşınır ve uzaktan kumanda ile yönetilebilir.

Lokal Klima PAC 2000 S Hem Ergonomik Hem Teknolojik

PAC 2000 S lokal klima kapalı ortamlarda 24 saat sessiz çalışma özelliği ile hem havayı temizler hem de istenilen soğuk hava akımını oluşturur. Bu modelin en önemli özelliklerinden birisi de odanın tamamında eşit soğutma sağlamasıdır. Farklı odalara taşınarak kullanılabilir. Hem ergonomik hem portatif bir tasarımdır. İş yerleri, ofis, ev ve diğer kapalı alanlar için uygundur.

Lokal Klima PAC 3550 PRO İle %25 Soğutma

Özelikle müşteri hizmetlerinin önemli olduğu işletmelerde çalışanların ve misafirlerin memnuniyeti ile birlikte iş veriminin artması için normal sıcaklıkların sağlanması gerekir. Nasıl kış aylarında ısıtıcı ihtiyacı varsa yaz aylarında da bu ihtiyaç klima ile karşılanır. PAC 3550 PRO maksimum büyüklükteki odalarda ve sıcaklıklarda profesyonel bir soğutma sistemi ile %25’e varan bir serinlik sağlar. Uzaktan kumandalı, fan kademeli ve 24 saat aralıksız çalışma özeliklerine sahiptir.

Lokal Klima PAC 2000 X Hem Klima Hem Nem Alıcı

Çok sıcak veya çok soğuk ortamlarda nem oranı sürekli artar ve bu ortamda yaşamı olumsuz hale getirir. PAC 2000 X lokal klima modeli sıcaklıkla birlikte oluşan neme karşı kurutma özelliği sağlayarak soğutma yapar. Bu cihazda aynı zamanda ısıtma üniteleri bulunmaktadır. Yani üç amaçlı kullanılabilecek verimli ve profesyonel bir klima modeli olarak önerilmektedir. Esnek, konforlu, estetik ve kolay taşınabilir bir modeldir.

 

TKL Rental bir TROTEC kuruluşudur.

 
HIZLI BAŞLANGIÇ
- Hakkımızda
- Müsteri Yorumları
- Referanslar
 

 
E-BÜLTEN
Haberler ve Duyurular ile ilgili bilgi almak için...
© 2016 Copyright TKL Rental DIVISION | Tüm Hakları Saklıdır  NemKurutma.com.tr